Продажба - Апартамент 60 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
145 000 €
2417 €/m²
Property 52181 photo 1
Property 52181 photo 2
Property 52181 photo 3
  • Обектен код 52181
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 60 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 34000 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40912
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
180 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 52130
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 1413 €/m²
  • Обектен код 35956
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 18037
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин