Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
139 000 €
1738 €/m²
Property 63219 photo 1
Property 63219 photo 2
Property 63219 photo 3
Property 63219 photo 4
Property 63219 photo 5
Property 63219 photo 6
Property 63219 photo 7
Property 63219 photo 8
Property 63219 photo 9
Property 63219 photo 10
Property 63219 photo 11
Property 63219 photo 12

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 37632
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
206 000 € 2821 €/m²
  • Обектен код 37028
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 1122 €/m²
  • Обектен код 37633
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
173 000 € 2246 €/m²
  • Обектен код 56426
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин