Продажба - Апартамент 110 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
150 000 €
1364 €/m²
Property 37632 photo 1
Property 37632 photo 2
Property 37632 photo 3
Property 37632 photo 4
Property 37632 photo 5
Property 37632 photo 6
Property 37632 photo 7
Property 37632 photo 8
  • Обектен код 37632
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 110 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м В Никосии. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 52181
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин