Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
133 500 €
1669 €/m²
Property 63216 photo 1
Property 63216 photo 2
Property 63216 photo 3
Property 63216 photo 4
Property 63216 photo 5
Property 63216 photo 6
Property 63216 photo 7
Property 63216 photo 8
Property 63216 photo 9
Property 63216 photo 10
Property 63216 photo 11

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 45956
  • Квадратура 76 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 37632
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56428
  • Квадратура 49 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56429
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин