Продажба - Апартамент 100 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
182 000 €
1820 €/m²
Property 63220 photo 1
Property 63220 photo 2
Property 63220 photo 3
Property 63220 photo 4
Property 63220 photo 5
Property 63220 photo 6
Property 63220 photo 7
Property 63220 photo 8
Property 63220 photo 9
Property 63220 photo 10
Property 63220 photo 11
Property 63220 photo 12

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 52364
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 52050
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
173 000 € 2246 €/m²
  • Обектен код 56426
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 39714
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин