Продажба - Апартамент 49 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
162 000 €
3306 €/m²
Property 56429 photo 1

Details

  • Брой стаи: 1
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 49 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56429
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 52139
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин