Продажба - Апартамент 147 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
165 000 €
1122 €/m²
Property 37633 photo 1
Property 37633 photo 2
Property 37633 photo 3
Property 37633 photo 4
  • Обектен код 37633
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 147 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 147 кв.м В Никосии. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
245 000 € 2882 €/m²
  • Обектен код 39115
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56428
  • Квадратура 49 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 52139
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
145 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 18037
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 840 € 2477 €/m²
  • Обектен код 47728
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин