Продажба - Апартамент 75 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
225 000 €
3000 €/m²
Property 28819 photo 1
Property 28819 photo 2
Property 28819 photo 3
Property 28819 photo 4
Property 28819 photo 5
Property 28819 photo 6
Property 28819 photo 7
Property 28819 photo 8
Property 28819 photo 9
Property 28819 photo 10
Property 28819 photo 11
  • Обектен код 28819
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
253 800 € 4880 €/m²
  • Обектен код 40285
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2582 €/m²
  • Обектен код 51525
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
236 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 48367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 2943 €/m²
  • Обектен код 43124
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин