Продажба - Апартамент 52 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
253 800 €
4881 €/m²
Property 40285 photo 1
Property 40285 photo 2
Property 40285 photo 3
Property 40285 photo 4
Property 40285 photo 5
Property 40285 photo 6
Property 40285 photo 7
Property 40285 photo 8
Property 40285 photo 9
Property 40285 photo 10
  • Обектен код 40285
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 52 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
332 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 49704
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 49194
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин