Продажба - Апартамент 95 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
340 000 €
3579 €/m²
Property 45601 photo 1
Property 45601 photo 2
Property 45601 photo 3
Property 45601 photo 4
Property 45601 photo 5
Property 45601 photo 6
  • Обектен код 45601
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 95 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, отопление, алармена система.

Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин