Продажба - Апартамент 332 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
400 000 €
1205 €/m²
Property 52026 photo 1
Property 52026 photo 2
Property 52026 photo 3
Property 52026 photo 4
Property 52026 photo 5
Property 52026 photo 6
Property 52026 photo 7
Property 52026 photo 8
  • Обектен код 52026
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 332 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 32000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 332 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 56483
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2944 €/m²
  • Обектен код 52060
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин