Продажба - Апартамент 119 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
545 000 €
4580 €/m²
Property 52530 photo 1
Property 52530 photo 2
Property 52530 photo 3
Property 52530 photo 4
Property 52530 photo 5
Property 52530 photo 6
Property 52530 photo 7
Property 52530 photo 8
Property 52530 photo 9
Property 52530 photo 10
Property 52530 photo 11
Property 52530 photo 12
Property 52530 photo 13
Property 52530 photo 14
Property 52530 photo 15
Property 52530 photo 16
Property 52530 photo 17
Property 52530 photo 18
Property 52530 photo 19
Property 52530 photo 20
Property 52530 photo 21
Property 52530 photo 22
Property 52530 photo 23
Property 52530 photo 24
Property 52530 photo 25
Property 52530 photo 26
Property 52530 photo 27
Property 52530 photo 28
Property 52530 photo 29
Property 52530 photo 30
Property 52530 photo 31
Property 52530 photo 32
Property 52530 photo 33
Property 52530 photo 34
Property 52530 photo 35
  • Обектен код 52530
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 119 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 119 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 43904
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин