Продажба - Апартамент 203 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
880 000 €
4335 €/m²
Property 45132 photo 1
Property 45132 photo 2
Property 45132 photo 3
Property 45132 photo 4
Property 45132 photo 5
Property 45132 photo 6
Property 45132 photo 7
  • Обектен код 45132
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 203 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 203 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 6159 €/m²
  • Обектен код 51193
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин