Продажба - Апартамент 160 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
600 000 €
3750 €/m²
Property 44287 photo 1
Property 44287 photo 2
Property 44287 photo 3
Property 44287 photo 4
Property 44287 photo 5
Property 44287 photo 6
Property 44287 photo 7
  • Обектен код 44287
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 160 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • Τопъл под
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
520 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 46938
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 11224 €/m²
  • Обектен код 42315
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин