Продажба - Апартамент 49 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
550 000 €
11224 €/m²
Property 42315 photo 1
Property 42315 photo 2
Property 42315 photo 3
Property 42315 photo 4
Property 42315 photo 5
Property 42315 photo 6
Property 42315 photo 7
Property 42315 photo 8
  • Обектен код 42315
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 49 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 49 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3554 €/m²
  • Обектен код 49563
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 46528
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 45387
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин