Продажба - Апартамент 178 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
940 000 €
5281 €/m²
Property 41662 photo 1
Property 41662 photo 2
Property 41662 photo 3
Property 41662 photo 4
Property 41662 photo 5
Property 41662 photo 6
  • Обектен код 41662
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 178 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 178 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
810 000 € 5259 €/m²
  • Обектен код 41277
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
925 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 48660
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 295 000 € 1377 €/m²
  • Обектен код 51757
  • Квадратура 940 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
840 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 33330
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Обектен код 41335
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин