Продажба - Апартамент 272 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
790 000 €
2904 €/m²
Property 45941 photo 1
Property 45941 photo 2
Property 45941 photo 3
Property 45941 photo 4
Property 45941 photo 5
Property 45941 photo 6
Property 45941 photo 7
  • Обектен код 45941
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 272 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 272 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 5064 €/m²
  • Обектен код 41278
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m

Абонамент за бюлетин