Продажба - Апартамент 283 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
790 000 €
2792 €/m²
Property 45676 photo 1
Property 45676 photo 2
Property 45676 photo 3
  • Обектен код 45676
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 283 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 283 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 38958
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
711 000 € 4740 €/m²
  • Обектен код 41313
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
925 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 48660
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин