Продажба - Апартамент 229 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
890 000 €
3886 €/m²
Property 41726 photo 1
Property 41726 photo 2
Property 41726 photo 3
Property 41726 photo 4
Property 41726 photo 5
Property 41726 photo 6
Property 41726 photo 7
Property 41726 photo 8
Property 41726 photo 9
Property 41726 photo 10
Property 41726 photo 11
  • Обектен код 41726
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 229 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 229 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
840 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 33330
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 37244
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
792 000 € 9658 €/m²
  • Обектен код 38863
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин