Продажба - Апартамент 82 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 792 000 €
9659 €/m²
Property 38863 photo 1
Property 38863 photo 2
Property 38863 photo 3
Property 38863 photo 4
Property 38863 photo 5
Property 38863 photo 6
Property 38863 photo 7
Property 38863 photo 8
Property 38863 photo 9
Property 38863 photo 10
Property 38863 photo 11
Property 38863 photo 12
Property 38863 photo 13
Property 38863 photo 14
  • Обектен код 38863
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 82 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 260 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 50617
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
925 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 48660
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4312 €/m²
  • Обектен код 39672
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 37282
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин