Продажба - Апартамент 160 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
690 000 €
4313 €/m²
Property 39672 photo 1
Property 39672 photo 2
Property 39672 photo 3
Property 39672 photo 4
Property 39672 photo 5
  • Обектен код 39672
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 160 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 53 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин