Продажба - Апартамент 248 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
930 000 €
3750 €/m²
Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 248 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 33330
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
840 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 41254
  • Квадратура 168 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 35315
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин