Продажба - Апартамент В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 800 000 €
Property 44956 photo 1
Property 44956 photo 2
Property 44956 photo 3
Property 44956 photo 4
Property 44956 photo 5
Property 44956 photo 6
Property 44956 photo 7
Property 44956 photo 8
Property 44956 photo 9
Property 44956 photo 10
Property 44956 photo 11
  • Обектен код 44956
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 0 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Обектен код 41333
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Обектен код 44656
  • Квадратура 151 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Обектен код 41337
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин