Продажба - Апартамент 138 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 990 000 €
14420 €/m²
Property 41333 photo 1
Property 41333 photo 2
Property 41333 photo 3
  • Обектен код 41333
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 138 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Обектен код 41293
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Обектен код 41358
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 44730
  • Квадратура 152 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин