Продажба - Апартамент 232 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
1 580 000 €
6810 €/m²
Property 56951 photo 1
Property 56951 photo 2
Property 56951 photo 3
Property 56951 photo 4
Property 56951 photo 5
Property 56951 photo 6
Property 56951 photo 7
Property 56951 photo 8
Property 56951 photo 9
Property 56951 photo 10
Property 56951 photo 11
Property 56951 photo 12
Property 56951 photo 13
Property 56951 photo 14
Property 56951 photo 15
Property 56951 photo 16
Property 56951 photo 17
Property 56951 photo 18
Property 56951 photo 19
Property 56951 photo 20
Property 56951 photo 21
Property 56951 photo 22
Property 56951 photo 23
Property 56951 photo 24
Property 56951 photo 25
Property 56951 photo 26
Property 56951 photo 27
Property 56951 photo 28
Property 56951 photo 29
Property 56951 photo 30

Details

  • Брой етажи: 5
  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 232 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, градина, cградата има асансьор.

Продажба
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Обектен код 47030
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 330 000 € 8692 €/m²
  • Обектен код 37609
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Обектен код 41351
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Обектен код 41323
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m

Абонамент за бюлетин