Продажба - Апартамент 153 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 330 000 €
8693 €/m²
Property 37609 photo 1
Property 37609 photo 2
Property 37609 photo 3
Property 37609 photo 4
Property 37609 photo 5
Property 37609 photo 6
Property 37609 photo 7
Property 37609 photo 8
Property 37609 photo 9
  • Обектен код 37609
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 153 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 153 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Местоположение

Видео

Подобни обекти

Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Обектен код 56357
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 380 000 € 9857 €/m²
  • Обектен код 38940
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 6793 €/m²
  • Обектен код 9798
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Обектен код 41320
  • Квадратура 299 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин