Продажба - Апартамент 140 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 380 000 €
9857 €/m²
Property 38940 photo 1
Property 38940 photo 2
Property 38940 photo 3
Property 38940 photo 4
Property 38940 photo 5
Property 38940 photo 6
Property 38940 photo 7
Property 38940 photo 8
Property 38940 photo 9
  • Обектен код 38940
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 140 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 6 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Обектен код 41342
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Обектен код 49737
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Обектен код 41333
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Обектен код 47028
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m

Абонамент за бюлетин