Продажба - Апартамент 166 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
Цена от 1 250 000 €
7530 €/m²
Property 47028 photo 1
Property 47028 photo 2
Property 47028 photo 3
Property 47028 photo 4
Property 47028 photo 5
Property 47028 photo 6
Property 47028 photo 7
Property 47028 photo 8
Property 47028 photo 9

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5 m

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 166 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на 10 етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 380 000 € 9857 €/m²
  • Обектен код 38940
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Обектен код 41339
  • Квадратура 113 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 37244
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин