Продажба - Апартамент 105 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 600 000 €
15238 €/m²
Property 29395 photo 1
Property 29395 photo 2
Property 29395 photo 3
Property 29395 photo 4
Property 29395 photo 5
Property 29395 photo 6
Property 29395 photo 7
Property 29395 photo 8
Property 29395 photo 9
Property 29395 photo 10
Property 29395 photo 11
Property 29395 photo 12
  • Обектен код 29395
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 105 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто. Сграда без асансьор.

Продажба
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 47031
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Обектен код 41367
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 799 000 € 11835 €/m²
  • Обектен код 37016
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Обектен код 41342
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 035 000 € 16150 €/m²
  • Обектен код 37006
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин