Продажба - Апартамент 183 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
1 430 286 €
7816 €/m²
Property 49737 photo 1
Property 49737 photo 2
Property 49737 photo 3
Property 49737 photo 4
Property 49737 photo 5
Property 49737 photo 6
Property 49737 photo 7
Property 49737 photo 8

Details

  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 183 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 380 000 € 9857 €/m²
  • Обектен код 38940
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Обектен код 41323
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 330 000 € 8692 €/m²
  • Обектен код 37609
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 340 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 55952
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин