Продажба - Апартамент 212 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
1 340 000 €
6321 €/m²
Property 55952 photo 1
Property 55952 photo 2
Property 55952 photo 3
Property 55952 photo 4
Property 55952 photo 5
Property 55952 photo 6
Property 55952 photo 7
Property 55952 photo 8
Property 55952 photo 9
Property 55952 photo 10
Property 55952 photo 11
Property 55952 photo 12
Property 55952 photo 13
Property 55952 photo 14
Property 55952 photo 15
Property 55952 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 850 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 212 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Четвърти етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 47031
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин