Продажба - Апартамент 203 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 775 000 €
8744 €/m²
Property 14950 photo 1
Property 14950 photo 2
Property 14950 photo 3
Property 14950 photo 4
Property 14950 photo 5
Property 14950 photo 6
Property 14950 photo 7
Property 14950 photo 8
Property 14950 photo 9
Property 14950 photo 10
  • Обектен код 14950
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 203 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 203 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Обектен код 41345
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Обектен код 41336
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Обектен код 41326
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Обектен код 44807
  • Квадратура 235 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин