Продажба - Апартамент 235 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 600 000 €
11064 €/m²
Property 44807 photo 1
  • Обектен код 44807
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 235 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 235 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Обектен код 41356
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Обектен код 41341
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Обектен код 41345
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Обектен код 41364
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Обектен код 41362
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Обектен код 41363
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин