Продажба - Апартамент 138 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 270 000 €
16449 €/m²
Property 41345 photo 1
Property 41345 photo 2
Property 41345 photo 3
  • Обектен код 41345
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 138 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 14
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Обектен код 41364
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 44730
  • Квадратура 152 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Обектен код 41367
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Обектен код 41340
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Обектен код 41332
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Обектен код 41333
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Обектен код 41339
  • Квадратура 113 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин