Продажба - Апартамент 203 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
725 000 €
3571 €/m²
Property 40393 photo 1
Property 40393 photo 2
Property 40393 photo 3
Property 40393 photo 4
Property 40393 photo 5
Property 40393 photo 6
Property 40393 photo 7
  • Обектен код 40393
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 203 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 203 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 41254
  • Квадратура 168 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин