Продажба - Апартамент 270 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 100 000 €
4074 €/m²
Property 20274 photo 1
Property 20274 photo 2
Property 20274 photo 3
Property 20274 photo 4
Property 20274 photo 5
Property 20274 photo 6
Property 20274 photo 7
Property 20274 photo 8
  • Обектен код 20274
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 270 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 53 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 270 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели. Имотът разполага с градина на покрива. Сграда без асансьор.

Продажба
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 44953
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Обектен код 44656
  • Квадратура 151 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Обектен код 25768
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин