Продажба - Апартамент 176 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
611 000 €
3472 €/m²
Property 38735 photo 1
Property 38735 photo 2
Property 38735 photo 3
Property 38735 photo 4
Property 38735 photo 5
Property 38735 photo 6
Property 38735 photo 7
Property 38735 photo 8
  • Обектен код 38735
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 176 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 176 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 51032
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4297 €/m²
  • Обектен код 44293
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4269 €/m²
  • Обектен код 52193
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин