Продажба - Апартамент 85 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41380 photo 1
Property 41380 photo 2
Property 41380 photo 3
  • Обектен код 41380
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 85 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 51299
  • Квадратура 1357 m²
  • Разстояние до морето 2600 m
Продажба
9 580 000 € 5512 €/m²
  • Обектен код 51300
  • Квадратура 1738 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 51496
  • Квадратура 1512 m²
  • Брой стаи 18
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 3134 €/m²
  • Обектен код 51524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин