Продажба - Апартамент 233 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Лейвадия
298 000 €
1279 €/m²
Property 52506 photo 1
Property 52506 photo 2
Property 52506 photo 3
Property 52506 photo 4
Property 52506 photo 5
Property 52506 photo 6
Property 52506 photo 7
Property 52506 photo 8
Property 52506 photo 9
Property 52506 photo 10
Property 52506 photo 11
Property 52506 photo 12
Property 52506 photo 13
Property 52506 photo 14
Property 52506 photo 15
Property 52506 photo 16
Property 52506 photo 17

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 233 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин