Продажба - Апартамент 168 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41382 photo 1
Property 41382 photo 2
Property 41382 photo 3
  • Обектен код 41382
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин