Продажба - Апартамент 137 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41442 photo 1
Property 41442 photo 2
Property 41442 photo 3
  • Обектен код 41442
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 137 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 137 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
490 000 € 3402 €/m²
  • Обектен код 39082
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 39232
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
246 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 39250
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
334 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 39251
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
588 000 € 3607 €/m²
  • Обектен код 39253
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 39254
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин