Продажба - Апартамент 100 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Арадипу
190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 47072
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин