110 000 €
1410 €/m²
Property 4152 photo 1
Property 4152 photo 2
Property 4152 photo 3
Property 4152 photo 4
Property 4152 photo 5
Property 4152 photo 6
Property 4152 photo 7
Property 4152 photo 8
Property 4152 photo 9
Property 4152 photo 10
Property 4152 photo 11
Property 4152 photo 12
Property 4152 photo 13
Property 4152 photo 14

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61643
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
130 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 61730
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
90 000 € 3103 €/m²
  • Обектен код 61890
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
90 000 € 1011 €/m²
  • Обектен код 62427
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 62534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин