Продажба - Апартамент 199 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
355 000 €
1784 €/m²
Property 41974 photo 1
Property 41974 photo 2
Property 41974 photo 3
Property 41974 photo 4
Property 41974 photo 5
Property 41974 photo 6
Property 41974 photo 7
Property 41974 photo 8
  • Обектен код 41974
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 199 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 199 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, хол, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
350 000 € 2822 €/m²
  • Обектен код 41794
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3216 €/m²
  • Обектен код 41881
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 1783 €/m²
  • Обектен код 41974
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 42256
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 42258
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 42384
  • Квадратура 97 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
525 000 € 5526 €/m²
  • Обектен код 43705
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
520 000 € 4297 €/m²
  • Обектен код 44293
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 44295
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин