Продажба - Апартамент В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 44378 photo 1
  • Обектен код 44378
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 0 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 50617
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m

Абонамент за бюлетин