Продажба - Апартамент 175 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
270 000 €
1543 €/m²
Property 52190 photo 1
Property 52190 photo 2
  • Обектен код 52190
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 175 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 175 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин