Продажба - Къща 115 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Пиерия
372 000 €
3235 €/m²
Property 4482 photo 1
Property 4482 photo 2
Property 4482 photo 3
Property 4482 photo 4
Property 4482 photo 5
Property 4482 photo 6
Property 4482 photo 7
Property 4482 photo 8
Property 4482 photo 9
Property 4482 photo 10
Property 4482 photo 11
Property 4482 photo 12
Property 4482 photo 13
Property 4482 photo 14
Property 4482 photo 15
Property 4482 photo 16
Property 4482 photo 17
Property 4482 photo 18
Property 4482 photo 19

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 3: зала с камином, кухня, 2 спальни, кладовая,2 санузла, сауна
  • Други удобства: отопление на дизеле, камин, кухонные шкафы, мебелирован, солнечные панели, кладовая, двор
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30000 m
  • Разстояние до летището: 120 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 115 кв.м на Олимпийската Ривиера. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, градина, райграс, складово помещение.

Парцелът от 690 кв.м разполага с добре поддържан двор с морава и градина с овощни дръвчета, както и складово помещение от 25 кв.м.

Селото с развита инфраструктура и 2000 постоянни жители ще ви изненада със своята красота и гостоприемството на местното население. На пет километра се намира популярен ски център.

Продажба
320 000 € 1350 €/m²
  • Обектен код 64561
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
330 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 63430
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 3510
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 62544
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
375 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 62690
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
380 000 € 300 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 62864
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 7967
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 19497
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 400 000 € 1212 €/m²
  • Обектен код 19520
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
485 000 € 1426 €/m²
  • Обектен код 22575
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин