Продажба - Апартамент 95 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
340 000 €
3579 €/m²
Property 45601 photo 1
Property 45601 photo 2
Property 45601 photo 3
Property 45601 photo 4
Property 45601 photo 5
Property 45601 photo 6
  • Обектен код 45601
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 95 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, отопление, алармена система.

Продажба
305 000 € 2606 €/m²
  • Обектен код 37029
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
421 974 € 5480 €/m²
  • Обектен код 37031
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 4342 €/m²
  • Обектен код 37034
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин