Продават

Продажба - Вила 200 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Ханиотис
По запитване
Property 46662 photo 1
Property 46662 photo 2
Property 46662 photo 3
Property 46662 photo 4
Property 46662 photo 5
Property 46662 photo 6
Property 46662 photo 7
Property 46662 photo 8
Property 46662 photo 9
Property 46662 photo 10
Property 46662 photo 11
Property 46662 photo 12
Property 46662 photo 13
Property 46662 photo 14
Property 46662 photo 15
Property 46662 photo 16
Property 46662 photo 17
Property 46662 photo 18
Property 46662 photo 19
Property 46662 photo 20
Property 46662 photo 21
Property 46662 photo 22
Property 46662 photo 23
Property 46662 photo 24
Property 46662 photo 25
Property 46662 photo 26
Property 46662 photo 27
Property 46662 photo 28
Property 46662 photo 29
Property 46662 photo 30
Property 46662 photo 31
Property 46662 photo 32

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2015
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 77 km

Услуги

  • Локва
  • Склад
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 200 кв.м в Касандра (Халкидики). сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, собствен басейн, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 600 000 € 1951 €/m²
  • Обектен код 282
  • Квадратура 820 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 406
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 550 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 1017
  • Квадратура 260 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
2 700 000 € 5400 €/m²
  • Обектен код 1571
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
750 000 € 1595 €/m²
  • Обектен код 2239
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 950 m
Продажба
2 200 000 € 1 700 000 € 4358 €/m²
  • Обектен код 2405
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 4784
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Обектен код 6101
  • Квадратура 430 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
650 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 8952
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 980 000 € 1960 €/m²
  • Обектен код 13143
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин