Property 4739 photo 1
Property 4739 photo 2
Property 4739 photo 3
Property 4739 photo 4
Property 4739 photo 5
Property 4739 photo 6
Property 4739 photo 7
Property 4739 photo 8
Property 4739 photo 9
Property 4739 photo 10
Property 4739 photo 11
Property 4739 photo 12
Property 4739 photo 13
Property 4739 photo 14
Property 4739 photo 15
Property 4739 photo 16

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна къща с площ 214 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, райграс, гараж, отопление.

Самостоятелната къща се намира в местността Кератеа.

Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 1029 €/m²
  • Обектен код 13368
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 3563 €/m²
  • Обектен код 65187
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 35507
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 1304 €/m²
  • Обектен код 26714
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 1136 €/m²
  • Обектен код 30072
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 63481
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин